Pirma paskola nemokamai

Pirma paskola nemokamaiŠiuo metu pati populiariausia paskolų teikimo forma – greitieji kreditai. Šios paskolų formos išplitimui labai nemažai įtakos turėjo sunkmečio laikotarpis – krizė. Protingesni žmonės numatė, kad gyventojai bus linkę skolintis žymiai mažesnes pinigų sumas tokiu laikotarpiu. Taip pat galima būtų įžvelgti žmonių nenorą skolintis iš pažįstamų. Todėl jie geriau skolinasi iš kreditus teikiančių kompanijų.

Greitieji kreditai patrauklūs todėl, kad jų palūkanos yra labai mažos. Taip yra todėl, kad pinigai skolinami labai mažam laikotarpiui. Pavyzdžiui savaitei, ar dviem savaitėm. Pasiskolinus keletą šimtų litų, už savaitės tereiktų grąžinti tuos pačius keletą šimtų litų, primokant keliasdešimt litų palūkanų. Būtent dėl to greitieji kreditai tokie populiarūs.

Taip pat tokiai paklausai įtakos turėjo labai gera reklama. Televizijoje greitieji kreditai, arba mini/sms paskolos, reklamuojami labai plačiai. Pagrindinis šūkis skamba taip, jog pirma paskola nemokamai gali būti suteikiama. Tai nereiškia, jog gausite paskolą, ir nebereikės nieko grąžinti. Anaiptol. Tai reiškia tik tai, jog pasiskolinus tam tikrą sumą pinigų, jums nereikės mokėti jokių palūkanų, o jums reikės grąžinti tik tą sumą, kurią pasiskolinsite. Taip pat greituosius kreditus teikiančios kompanijos sėkmingai reklamuojasi ir laikraščiuose, įvairiuose skelbimuose. Taip pat radijuje, bei internete.

Gauti greitąjį kreditą labai paprasta. Atsirado nemažai būdų, kaip jį galima gauti. Užtenka užsukti į greituosius kreditus teikiančios kompanijos tinklapį, ir kreditą galite gauti vos per kelias minutes. Taip pat greitąjį kreditą galite užsisakyti pasinaudodami telefonu, tereikia išsiųsti keletą trumpųjų SMS žinučių. Greitiesiems kreditams vis daugiau įsiliejant į rinką, galite jau greituosius kreditus įsigyti net prekybos centruose. Tiesa, kreditų parduotuvėse idėja paimta iš užsienio šalių, tačiau Lietuvoje jai kol kas sekasi gan sunkiai prigyti.