Paskolos bedarbiams

paskolos bedarbiams
paskolos bedarbiams

Esant gan įtemptai situacijai darbo rinkose, Lietuvoje esti daug bedarbių. Kai kurie iš jų yra užsiregistravę darbo biržose, kai kurie užsiima atsitiktiniu darbu, dar kiti tiesiog bando prasimanyti kaip tik išmanydami. Tačiau bet kuriuo atveju, kad ir kuo užsiima bedarbis, jam neabejotinai sunku finansiškai. Tokiais atvejais dažnai tenka ieškotis papildomo, kad ir laikino, finansinio šaltinio. Šioje situacijoje labai pagelbėja paskolos bedarbiams.

Nors paskolas bedarbiams gauti yra ganėtinai sunku, tokių atvejų galima rasti. Kai kuriais, išimtinais atvejais, valstybė gali suteikti paramą ir paskolą galėsite gauti lengvatinėmis sąlygomis, tačiau tokiais atvejais, norint gauti tik keletą šimtinių nenumatytoms išlaidoms ar kam kitam, tvarkyti gausybę popierizmo ir pildyti įvairius blankus paramai – tiesiog neapsimoka.

Daug geresnis ir palankesnis variantas yra greitieji kreditai bedarbiams, kuriuos suteikia internetiniai kreditoriai. Iki tam tikros sumos, šie kreditoriai nereikalauja nei pažymos iš Sodros ar kito pajamas įrodančio dokumento, nei apskritai oficialaus įrašo, patvirtinančio jūsų pajamas. Dažniausiai suma, iki kurios neprašoma pateikti šių ir panašių dokumentų siekia kelis šimtus litų – dažniausiai iki 500. Tokiu atveju, norint gauti paskolos bedarbiui pinigus iš internetinių kreditorių, jums reikia turėti aktyvią banko sąskaitą, elektroninio pašto dėžutę ir egzistuojantį telefono numerį. Registracija trunka vos keletą minučių, o atsakymą ar paskola bedarbiui gali būti suteikta ar ne gausite per ateinančią valandą. Dažniausiai paskola suteikiama jei asmuo neturi papildomų finansinių įsipareigojimų ar blogų įrašų savo kredito istorijoje, t.y. anksčiau neišmokėtų paskolų.

Tačiau verta paminėti, kad greitasis kreditas bedarbiui turi sudėtingas sąlygas paskolai grąžinti, pvz aukštos mėnesinės palūkanos ar trumpas paskolos bedarbiui grąžinimo laikotarpis, kuris dažniausiai siekia vos 2 savaites. Visgi didžiausią baimę turėtų kelti milžiniški delspinigiai, tad prieš skolinantis reikėtų labai atsargiai įvertinti savo galimybes paskolą gražinti laiku.