Paskolos be užstato

Paskolos be užstato
Paskolos be užstato

Ko gero viena populiariausių paskolų rūšių yra paskolos be užstato. Tai paskolų rūšis, kuri nereikalauja įkeisti jokio turto, nereikalauja laiduotojo ir dažniausiai yra suteikiama be papildomų sąlygos ar griežtų reikalavimų. Šios paskolos gali būti suteiktos tiek internetu, tiek kredito unijose, tiek bet kuriame komercinio banko padalinyje. Žinoma paskolos sąlygos ir reikalavimai priklauso nuo jūsų norimos skolintis paskolos sumos, kredito istorijos bei kitų esminių faktorių.

Kadangi šios paskolos be užstato nereikalauja įkeisti turto, jos suteikiamas iki tam tikros sumos. Ji priklauso nuo to, ar skolinsitės internetu ar banke. Pirmuoju atveju skolinimosi suma dažniausiai neviršija 10 tūkstančių litų, kai tuo tarpu imant paskolą banke, galite gauti kreditą net iki 100 tūkstančių litų ar ekvivalentą kita suma. Visgi abu šie atvejai turi ryškių skirtumų ne tik paskolos be užstato sumos dydžiu, tačiau ir palūkanų normoje bei grąžinimo laikotarpyje.

Paskolos be uzstato internetu

Šis kreditas internetu suteikiamos kone kiekvienam Lietuvos respublikos piliečiui, turinčiam bent 19 metų amžių. Jis gali būti suteiktas net ir bedarbiams, tačiau šie galės gauti tik ribotą paskolos be uzstato sumą, kuri dažniausiai siekia iki kelių šimtų litų. Visgi internetiniai kreditoriai nėra linkę duoti didesnių paskolos sumų apskritai visiems norintiems pasiskolinti, nes visų pirmiausia jie nori įsitikinti jūsų mokumu su mažesnėmis sumomis. Viso to pasekoje, paskolos be užstato internetu pradžioje yra suteikiamos tik iki kelių šimtų litų.

Viskas vyksta visai kitaip, kai norima gauti paskolą be užstato komerciniame banke, o ne internete. Jūs tai galite padaryti tiek nueidami į artimiausią banko padalinį, tiek užpildyti paskolos prašymo formą savo internetinės bankininkystės sistemoje. Visgi nesvarbu kokio dydžio sumą norite skolintis, bankas būtinai paprašys jūsų įrodyti gaunamas pajamas. Kitaip tariant, komerciniuose bankuose paskolos be užstato bedarbiams nesuteikiamos. Įrodyti gaunamas pajamas galite tiek Sodros išrašu, tiek paskutiniųjų 6 mėnesių pajamų išrašu iš darbovietės. Jei norima pasiskolinti suma nėra didelė ir po ranka turite visus reikalingus dokumentus paskolai gauti – pajamas įrodantis raštas ir asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas – ją gausite vos po vieno apsilankymo banke, o jei paskolos be užstato prašėte internetu – vos užpildę vieną prašymo formą paskolai gauti. Tačiau jei suma siekia kelis tūkstančius litų ir jūsų pajamos nėra visiškai pakankamos, kad paskolą gautumėte be abejonės – banke gali tekti apsilankyti ir keletą kartų, o internetu paskolos gauti nepavyks.

Visgi turite atminti, kad paskolos be užstato turi gan griežtą grąžinimo tvarką, aukštas palūkanas bei milžiniškus delspinigius, tad skolinkitės labai atsargiai ir atsakingai, nes gali tekti nusivilti.