Paskolos Anglijoje

Paskolos Anglijoje
Paskolos Anglijoje

Jei bandėte, tai tikriausiai pastebėjote kaip sunku pastaruoju metu surasti tinkamą kreditorių, kuris suteiktų paskolą palankiomis sąlygomis bei būtų sukalbamas tam tikrais, nenumatytais atvejais dėl paskolos Anglijoje. Tai padaryti dar sunkiau jei šiuo metu negyvenate Lietuvoje, o ką jau kalbėti apie pastovias pajamas būtent gimtinėje… Ir kadangi dažniausiai lietuviai išvyksta dirbti į Angliją, dar kitaip žinomą kaip Jungtinę Karalystę, angliškai trumpinamą UK – pakalbėsim apie paskolos gavimą būtent šioje šalyje.

Paskolą Anglijoje galite gauti dviem būdais – skolindamiesi iš vietinių bankų ar kreditorių arba skolindamiesi iš Lietuvos komercinių bankų, kredito unijų ar internetinių greitojo kredito tiekėjų. Abu šie būdai turi savų pliusų, minusų ir sąlygų.

Visų pirmiausia, norint gauti paskolą UK(Jungtinėje Karalystėje), reikia būti oficialiai pragyvenus šioje šalyje ne mažiau kaip nustatytą laiko tarpą, kurį nustato kiekvienas kreditorius atskirai, tačiau tas laikotarpis dažniausiai svyruoja ties 2-4 metais. Taip pat sąlyga, be kurios negausite jokios paskolos uk, yra pastovus darbas. Tam, kad gautumėte norimą kreditą, jums reikia būti išdirbus oficialiai bent 6 mėnesius, tačiau šis laikotarpis taip pat svyruoja priklausomai nuo kreditoriaus, norimos skolintis sumos, gaunamų pajamų ir panašiai.

Kitas variantas paskolai gauti net jei oficialiai esate bedarbis yra Lietuvos komerciniai bankai. Jei suma nėra didelė ir siekia vieną ar kelis tūkstančius litų, jūs galite paskolą gauti tiesiog internetu, užpildę paskolos gavimo formą ir patvirtinę savo pajamas internetu. Tačiau kartais, net ir skolinantis tokią santykinai nedidelę sumą, jums gali tekti įkeisti savo turtą bakui už norimą gauti paskolą ar ieškoti laiduotojo. Taip pat dažnai bankai reikalauja grįžti į Lietuvą pasirašyti dokumentų oficialiai bei pateikti patvirtinamąjį raštą iš Sodros. Kaip jau supratote paskolos be užstato šiuo atveju lengvai gauti nepavyks.

Yra ir dar vienas, kur kas lengvesnis, tačiau rizikingesnis bei griežtesnes sąlygas turintis variantas yra skolintis iš internetinių Lietuvos kreditorių. Jei suma nėra didžiulė ir siekia vos keletą šimtų litų, jūs galėsite gauti paskolą net neįrodant savo gaunamų pajamų ir netvarkant jokių papildomų popierių. Tokią paskolą galėsite gauti net neišvykdami iš šalies.