Kreditas nuo 18 metų

Kreditas nuo 18 metųPasiekę pilnametystę, mes dažnai susimąstome apie finansinę nepriklausomybę. Būtent pasiekę tokį amžių, mes pradedame galvoti apie paskolas, nes jų suteikimas nepilnamečiams nėra legalus tad dažniausiai tai nėra geras būdas susitvarkyti su šiais sunkumais. Kreditas nuo 18 metų gali būti suteikiamas įviauriausiais būdais, keletą iš kurių, aptarsime šiame įraše. Vienas iš variantų yra banko paskola. Tačiau dažniausiai bankai kredito tik ką sulaukusiems pilnametystės asmenims nesuteikia ir nesutekia dėl vienos esminės priežasties – tokio tipo asmenys neturi savų pajamų, kuriomis galėtų tą paskolą grąžinti. Vienas iš būdų kaip išspręsti šią problemą yra bandyti susirasti laiduotoją, kuriuo dažniausiai būna tėvai ar kitos giminės, tačiau tai nesuteikia tos išsvajotosios nepriklausomybės nuo tėvų, nes visgi tėvai patys turi laiduoti, o dažnai ir grąžinti jų vaikų paimtas paskolas. Tad banko paskolos nėra tas variantas, kuriuo galėtų pasinaudoti tik ką pilnametystės sulaukė jaunuoliai. Vėlgi, vertėtų turėti omenyje ir tai, jog kartais ir bankuose kreditas nuo 18 metų yra suteikiamas jei 18 metų jaunuolis turi savų pajamų šaltinį, pavyzdžiui, jei jis yra įkūręs savo įmone ar turi pasyvių pajamų šaltinių. Tokiu atveju šio tipo asmenys gali gauti paskolą legaliai ir be didesnių kliūčių ir didžiausių Lietuvos bankų – ar tai būtų Swedbank ar SEB bankai.

Tačiau didžiajai daliai jaunimo tokio tipo kreditai nėra prieinami, nes ne visi turi jiems priklausantį pajamų šaltinį. Tad šiuo atveju vienintelė išeitis yra internetinio kredito kompanijos, kurios suteikia pakolą bet kokiems legalaus amžiaus asmenims. Tokio tipo kompanijos suteikia paskolas keletų būdų. Pirmiausia, kreditas nuo 18 metų gali būti suteikiamas pačiuose kredito kompanijų ofisuose, kuriuos galima rasti Lietuvos didmesčiuose. Nuvykus į ofisą, reikia užpildyti vos keletą formų ir vos po kelių minučių jums bus suteikta paskola, kurios taip norėjote. Iš esmės visa ši procedūra nesiskiria nuo tos, kurią galima rasti ir tenka atlikti paprasčiausiame banke. Esminis privalumas yra tas, jog ši procedūra yra kur kas greitesnė greitojo kredito kompanijose. Tačiau dar vienas būdas, kaip galime gauti šio tipo paskolas yra skolinantis internetu, kas yra daug greitesniis ir patogesnis procesas nei ką tik diskutuotasis. Kreditas internetu yra suteikiamas net ir žmonėms, neturinties pastovaus pajamų šaltinio, tad asmenys nuo 18 metų gali labai lengvai prašyti ir gauti tokio tipo paskolą be didesnių problemų. Skolinantis internetu nereikai vykti iš namų, nereikia pildyti daugybės formų, parodyti įvairiausius dalykus patvirtinančių dokumentų ir panašiai. Užtenka viso labo užsiregistruoti kompanijos puslapyje bei užpildyti trumpą formą, patvirtinančią jūsų tapatybę ir jūs jau gali prašyti kredito, kurį gausite labai greitai!

Dar vienas variantas, kaip galima gauti kreditą nuo 18 metų yra bandymas skolintis sms žinute. Vėlgi, tai yra labai patogus procesas – daug patogesnis už skolinimąsi banku, bet patogesnis net ir už tą, kurį ką tik aptarėme – skolinimąsi internetu. Kaip viskas veikia? Tai yra ganėtinai paprasta. Jūs turite būti užsiregistravę internetinių kreditų kompanijų puslapiuose, tuomet nusiųsti žinutę, nurodančią banko sąskaitą ir norimą skolintis pinigų sumą ir viskas! Jau po kelių minučių jūsų sąskaitą pasieks norima suma pinigų – labai patogu, ar ne? Tačiau verta turėti omenyje, kad tiek skolinantis internetu, tiek sms žinutėmis, didelės sumos pinigų prašyti negalite, nes jūsų kredito paraiška bus atmesta. Galite skolintis tik santykinai mažas sumas pinigų, dažniausiai iki 2000 litų. Tačiau be viso to, egzistuoja ir dar vienas būdas, kaip kreditas nuo 18 metų gali būti gaunamas norintiems. Jis gali būti gautas skolinantis iš draugų ar pažįstamų. Visas šis procesas yra visiškai legalus, o sąlygos, kuriomis draugai ar pažįstami suteikia paskolas dažniausiai yra labai patenkinami ir draugiški, tad didelių palūkanų normų galite nesitikėti, o ir delspinigių niekas neskaičiuos. Būtent pastaruosius du dalykus verta turėti omenyje, kuomet skolinamasi iš greitųjų kreditų įmonių, kurios prašo didelių palūkanų normų ir skaičiuoja didžiulius delspinigius. Skolinkitės atsakingai!