Ilgalaikiai kreditai

Ilgalaikiai kreditaiKreditai, kitu žodžiu, paskolos, labai paplitusios šiuolaikiniame informacijos amžiuje. Jų yra įvairių rūšių, kadangi yra daug žmonių, kurie turi skirtingus poreikius ir panašiai. Kreditai gali būti ilgalaikiai, gali būti trumpalaikiai. Taip pat kreditai, t. y. paskolos gali būti su sudėtinėmis palūkanomis, su paprastosiomis palūkanomis ir panašiai.

Patys stabiliausi, tačiau naudingiausi tik vieno – skolintojo atžvilgiu yra ilgalaikiai kreditai. Dažniausiai šios rūšies paskolos imamos tam, kad pradėti statytis, pavyzdžiui namą. Taip yra todėl, kad ilgalaikiai kreditai siekia nemažas sumas. Pavyzdžiui, iki pusės milijono litų. Kadangi imamos tokio dydžio paskolos, niekas nenorėtų paimti, pavyzdžiui, 100 000 LT paskolos dviems metams, ir mokėti į mėnesį už tą paskolą po 10 000 LT su palūkanomis. Tiesa, gal ir atsirastų norinčių. Koks vienas iš kelių tūkstančių. Būtent dėl šios priežasties ilgalaikiai kreditai ir yra suteikiami ilgesniam laikotarpiui. Gerokai ilgesniam. Pavyzdžiui nuo 15 iki 20 metų.

Kad gauti ilgalaikį kreditą, pirmiausiai turite atitikti tam tikrus kriterijus. Visų pirmiausia, turėti “švarią” praeitį. Kad niekas jums nieko negalėtų “prikišti”. Tai reikštų, neturėti jokių neapmokėtų paskolų. Jeigu jau turite prisirinkę kokių nors vėlavimų, geriau jų būtų mažiau. Nes ne paslaptis, kad yra kaupiami tam tikri bendri juodieji sąrašai. Pavyzdžiui, vieną kartą nemokėję už elektrą keletą mėnesių, rizikuojate patekti į juodąjį sąrašą. Kai teirausitės paskolos, į jūs gali žiūrėti kitaip, negu į geros reputacijos žmogų. Todėl šitas žmogiškasis faktorius iš tiesų yra labai svarbus. Kitas aspektas dėl finansinės padėties – jūsų darbovietė. Jūsų išsilavinimas, ir panašiai. Jeigu dirbate darbą, ar dirbate jį palei savo profesiją. Kur dirbate, ar atlyginimas nėra mokamas “vokeliuose” ir panašiai. Todėl jeigu jau spėjote susilaukti nemalonumų bankuose, geriau susiraskite tikrai patikimą žmogų kuriam nesukeltumėte sunkumų, ir jis už jus galėtų paimti paskolą…