Ilgalaikė paskola internetu

Ilgalaikės paskolos yra viena iš pakolų rūšių, kuri leidžia besiskolinantiems jaustis finansiškai laisviau, nes jas galima grąžinti per ilgesnį periodą. Tačiau nors jos ir suteikia daugiau laisvės, tas paskolas reikia mokėti daug ilgiau nei trumpalaikes, tad čia yras kažkas, ką jums reikėtų pasverti asmeniškai. Kitaip tariant, jūs turėtumėte pasirinkti ar jums patogiau mokėti mažiau, bet ilgesnį laikotarpį ar mokėti daugiau bet trumpesnį laikotarpį. Būtent tai yra esminis skirtumas tarp trumpalaikės ir ilgalaikės paskolos.

Tačiau tai nėra viskas. Ilgalaikė paskola internetu yra suteikiama labai retai. Dažniausiai tokios paskolos yra suteikiamos tik fiziškai nuvykus į banko ofisą ir ten pakalbėjus su banko darbuotojais. Internetu yra sutekiamos tik greitos paskolos, kurios labai dažnai naudojamos smulkiems pirkiniams ir nesudaro didelės sumos. Kadangi jos nesudaro didelės sumos, jos taip pat nesukuria didelės rizikos bankui. Būtent todėl bankas ir kiti kreditoriai yra linkę suteikti tokias paskolas internetu. Nes skolinantis naudojantis internetu jums nereikia pristatyti dokumentų, įrodyti savo pajamas ir panašiai. Jums viso labo reikia įrodyti savo tapatybę, ką bankas labai dažnai žino, jei jūs turite to banko sąskaitą. Tuomet tereikia užpildyti paskolos prašymo formą ir viskas.

Tačiau ilgalaikė paskola internetu yra suteikiama rečiau. Ji suteikiama rečiau todėl, kad ilgalaikės paskolos dažniausiai sudaro didžiule sumas. Tokiais atvejais bankas rizikuoti nėra linkęs ir prašys jūsų įrodyti jūsų pajamų dydį, jų teisėtumą, paskolos paskirtį ir t.t. ir pan. Be viso to, tokios paskolos dažniausiai nėra paskolos be užstato, nes, vėlgi, tai sukurtų per daug nežinomybės ir rizikos bankui, kurios jis nenori. Tad ilgalaikės paskolos dažniausiai yra su užstatu. Dėl visų šių priežasčių bankai nėra linkę suteikti ilgalaikės paskolos internetu.

Tačiau ilgalaikė paskola – slidi koncepcija. Ką ji konkrečiai reiškia? Ji gali reikšti keletą dalykų, bet dažniausiai yra apibūdinama kaip paskola, kuri yra suteikiama bent jau kelerių metų laikotarpiui. Tikrosios ilgalaikės paskolos yra suteikiamos bent jau 8-10 metų, tačiau tokių ilgalaikių paskolų internetu tikrai nerasti. Geriausia ką galite rasti yra ilgalaikės paskolos, kurios yra suteikiamos 3 metų laikotarpiui. Būtent tokias paskolas suteikia kai kurie iš greitųjų kreditorių, kurie ir orientuojasi į tokių paskolų suteikimą internetu. Tačiau čia gali iškilti klausimas – jei bankai tokių paskolų nesuteikia dėl per didelės rizikos, kodėl jas suteikia šis kreditorių segmentas?

Atsakymas yra labai paprastas. Taip, šios ilgalaikės paskolos internetu yra rizikingos abiem atvejais. Tačiau interneto kreditoriai tokias paskolas suteikia už daug aukštesnes palūkanas! Būtent tai leidžia jiems suteikinėti tokias paskolas internetu be didelės baimės. Tai reiškia, kad net jei jūs ir bankrutuosit ir negalės grąžinti paskolos, kiti žmonės, kurie tas paskolas grąžins sumokės už jus. Žinoma ne tiesiogine prasme, bet jie, mokėdami daug didesnes palūkanas, netiesiogiai sumoka už jūsų ir kitų klientų nemokumo riziką. Būtent tai leidžia šiems skolintojams suteikti tokias rizikingas ilgalaikes paskolas internetu.