Greitos paskolos

Greitos paskolos
Greitos paskolos

Ar kada nors buvo atsidūręs situacijoje, kuomet labai staigiai prireikė pinigų, tačiau banko sąskaitoje ir kišenėse švilpė vėjai? Atsirado nenumatyta sąskaita? Papildomas užmokestis nenumatytomis aplinkybėmis? Išlaidos medikamentas ar kitoms pirmo būtino prekėms? Būtent tokiais atvejais padeda greitos paskolos, kurias teikia internetiniai kreditoriai.

Greitos paskolos yra ko gero puikiausias būdas nenumatytoms išlaidoms padengti dėl kelių esminių priežasčių. Visų pirmiausia jos suteikiamos kone visiems Lietuvos piliečiams nuo 19 metų. Jūs galite būti bedarbis, ar įsiskolinęs kitiems kreditoriams, ar net turėti labai prastą kredito istoriją. Internetiniai kreditoriams, kurie teikia greitąsias paskolas tai nė motais. Jie suteikia paskolas visiems. Greitos paskolos yra paskolos be užstato, taigi jums nereikės net laiduotojo paskolai gauti. Kitas esminis privalumas lyginant su kitomis paskolomis yra tas, jog paskolą galite gauti vos per kelias minutes pasirinktinai tiek SMS žinute, tiek internetu. Bet kuriuo atveju pinigai jūsų sąskaitą pasieks vos per kelias minutes nuo paskolos suteikimo.

Kaip ten bebūtų, šio tipo paskolos turi ir savų minusų. Visų pirma, palūkanos greitosioms paskoloms skaičiuojamos kiekvieną mėnesį, t.y. jos yra mėnesinės, kai tuo tarpu normaliuose komerciniuose bankuose greitos paskolos esti su metinėmis palūkanomis. Taigi pasiskolinus pinigų iš internetinio kreditoriaus jūs susiduriate su problema, nes palūkanos yra ganėtinai aukštos. Taip pat verta turėti omeny, kad pasiskolinus mažą sumą, palūkanos skaičiuojamos net dienomis. Dar vienas minusas yra tas, jog greitos paskolos grąžinimo laikotarpis yra labai trumpas ir dažniausiai nesiekia 2 mėnesių. Tad įvertinkite tiek privalumus, tiek trūkumus kuomet jums staiga prireikia pinigų.