Greitas kreditas bedarbiams

Greitas kreditas bedarbiams
Greitas kreditas bedarbiams

Kas yra kreditas? Tai, galima sakyti, yra žodžio paskola sinonimas. O kas yra paskola, žinome visi. Todėl paskolai tinkantis apibūdinimas tinka apibūdinti ir kredito esmę. Tai paprasčiausiai paskolinta pinigų suma, už kurią reikia mokėti mėnesines įmokas, kurios įsiskaičiuoja į pasiskolintą sumą ją sumažindamos. Tačiau ne viskas taip gražu kaip atrodo, yra skaičiuojamos ir palūkanos.

Kokiems žmonėms teikiami kreditai? Kreditai yra teikiami dažniausiai bent darbą turintiems žmonėms. Taip yra todėl, nes bankai, ar kreditus teikiančios kompanijos, paprasčiausiai nori apsaugoti savo investiciją. Todėl jie ir nenori turėti reikalų su darbo neturinčiais asmenimis. Tačiau ar įmanoma gauti kreditą bedarbiams? Taip, įmanoma. Taip yra todėl, kad atėjus tokiam sunkmečio laikotarpiui (krizės) prisikūrė labai daug kreditus teikiančių kompanijų, kurios kriterijai suteikiant paskolą kokiam nors žmogui gerokai mažesni negu kad bankų.

Greitas kreditas bedarbiams. Taip galėtume pavadinti šitokią situaciją. Taip yra todėl, kad greitą kreditą gali gaut asmenys nuo 18 metų. O kur šitokie asmenys galėtų susirasti darbą, tarkim, jeigu didžioji dalis tokio amžiaus žmonių dar mokosi vidurinėse mokyklose? Nelabai kam įdomu. Tiesa, nėra viskas taip stebuklingai gražu, kaip atrodo. Dažniausiai tokio amžiaus žmonių ir poreikiai mažesni. Skolinamasi po porą šimtų litų, o savaitės gale tereikia gražinti pasiskolintą sumą plius, kokią keliasdešimt litų.

Greitąjį kreditą galima gauti daugeliu būdų. Turbūt jau ir jums įkyrėjo kreditus teikiančių kompanijų reklamos televizijoje, net SMS žinutėse. Taip pat reklamuojamasi ir internete. Greitą kreditą galima gauti ne tik SMS, internetu ar nuvykus į kažkokį kreditus teikiančios kompanijos padalinį. Jį taip pat galima gauti netgi prekybos centre. Tereikia pateikti savo asmens duomenis, ir jau po keleto minučių jau galite gauti taip trokštamą paskolą.